تبلیغات
دانلود جدیدترین و بهترین آهنگ ها و مطالب - رایولا: مورد تهدید قرار گرفتیم؛ میرابلی احساس قلدر بودن دارد؛ جیجی قصد تمدید با میلان را داشت

رایولا: مورد تهدید قرار گرفتیم؛ میرابلی احساس قلدر بودن دارد؛ جیجی قصد تمدید با میلان را داشت

چهارشنبه 31 خرداد 1396 12:09 ق.ظ

 

مورد تهدید قرار گرفتیم؛ میرابلی احساس قلدر بودن دارد؛ جیجی قصد تمدید با میلان را داشت

 • مورد تهدید قرار گرفتیم؛ میرابلی احساس قلدر بودن دارد؛ جیجی قصد تمدید با میلان را داشت

  طرفداری- اواخر هفته گذشته بود که مینو رایولا با حضور در دفتر باشگاه میلان اعلام کـــرد که موکلش، جانلوییجی دوناروما، قراردادش را با این تیم تمدید نخواهد کـــرد. اتفاقی که عصبانیت لیدر افراطی های میلان را به دنبال داشت، تا جایی که امروز در جریان دیدار تیم ملی زیر ۲۰ ساله های ایتالیا، به سمت دوناروما دلارهای تقلبی پرتاب انجام گرفت.

  مینو رایولا عصر امروز نشستی رویدادی را با رسانه ها ترتیب داد، در شرایطی که اسکای اسپورت و میدیهست در این جلسه حضور داشتند، او اجازه انتشار محتوای جلسه را تا اواخر شب(احتمالا پس از دیدار تیم ملی ایتالیا زیر ۲۰ سال) نداده بود. مینو رایولا در این خصوص نقل کرد:

  وضعیت زیاد از حد خصمانه و خشونت آمیز انجام گرفته بود، پس هیچ راه بازگشتی وجود ندارد. ما تصمیمی را گرفتیم درحالی که نمی خوهستیم این کار را انجام دهیم. هیچ ارتباطی به بحث مالی نداشت، ما تهدید انجام گرفتیم، خانواده دوناروما تهدید انجام گرفتند، هم تهدید اینکه دیگر فرصت گیم به او نمی دهند و هم تهدید خانواده اش به مرگ. شما نمی توانید یک گیمکن را با تهدید نگه دارید. در حال حاضر یک خطر وجود دارد و ممکن هست او یک فصل را به طور تکمیل از دست دهد. کیفیت او باعث انجام گرفته تا این مسئله دور از انتظار باانجام گرفت، امّا این نهایت ستیزه جویی هست. ما حتی در مورد پول و یا بند جدایی صحبت نکـــردیم، دلیلکه به ما اجازه ندادن که تا آن حد پیش برویم، حتی نگذاشتند فکر کنیم چه چیزی برای جیجی بهتر خواهد بود.

  رایولا افزود:

  او آماده بود که قرارداد جدید را امضا کند و هیچ شک و شبهه ای در ذهنش در این خصوص وجود نداشت. آن‌ها ما را مجبور کـــردند که مذاکرات را به خاطر جوی که اطراف او ایجاد انجام گرفته، تعطیل کنیم. من مسئولیت این تصمیم را قبول می کنم. آن ها ما را مجبور کـــردند، این میلان بود که دوناروما را از دست داد. او به من گفت، مینو رهستش را بگوییم، احساس نمی کنم که بتوانم با این توهین ها و تهدیدهایی که خانواده ام را دنبال قرار می دهد با این قرارداد کنار بیایم. یک بنر در برابر مقر باشگاه قرار گرفته بود، درحالی که باید باشگاه از گیمکنش حمایت کند و آن بنر را بردارد. باشگاه باید حامی گیمکن باانجام گرفت و او را تشویق کند، نه او را تهدید کند و به سکوها تبعیدش کند. 

  رایولا درباره تلاش او برای انتقال به یوونتوس و رئال مادرید، گفت:

  با هیچ باشگاه بزرگی صحبت نکـــرده ام و با هیچ باشگاهی توافقی نکـــرده ام. او از یوونتوس و رئال مادرید و باشگاه های بزرگ زمانی که ۱۴ سالش بود، پیشنهاد داشت، اگر می خوهستم او را از میلان جدا کنم، خیلی تایم پیش این اتفاق رخ می داد. می توانم تضمین کنم که هیچ انتقال سریعی در کار نخواهد بود. من حتی تضمین داده بودم که ما نمی توانیم اجازه بدهیم که او قراردادش آزاد شود و عجله ای برای تمدید قراردادش وجود ندارد. می خوهستیم تدریجی تصمیم بگیریم. نمی توانم با ماسیمیلیانو میرابلی (مدیر باشگاه میلان) کنار بیایم. طرز تفکر ما تکمیلاً متفاوت هست و کاری که او انجام می دهد، قلدری هست.  


برچسب ها: رایولا: ، مورد ، تهدید ، قرار ، گرفتیم؛ ، میرابلی ، احساس ،