تبلیغات
دانلود جدیدترین و بهترین آهنگ ها و مطالب - قتل داماد توسط مادر زن در اراک

قتل داماد توسط مادر زن در اراک

دوشنبه 29 خرداد 1396 02:45 ق.ظ

 

قتل داماد توسط مادر زن در اراک • توما

 • قتل داماد توسط مادر زن در اراک • توما

  دختر و مادر قصد داشتند که با آتش زدن جسد، آثار جنایت را از بین ببرند که در همان لحظات اولیه، همسایه‌ها متوجه آتش شده و موضوع را به پلیس گزارش می‌کنند.

  710882 949 قتل داماد توسط مادر زن در اراک

  زنی که با همدستی دختر خود، دامادش را به قتل رسانده و در حال آتش زدن جسد او بود، شناسایی و دستگیر شد.

  سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی پلیس اســتان مرکزی در گفت و گو با میزان، گفت: ساعت ۴ صبح روز بیست و ششم خرداد در پی اعلام گزارش‌های مردمی مبنی بر آتش سوزی در یک مجتمع آپارتمانی در یکی از شهرک‌های شهر اراک، بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

  در بررسی‌های اولیه، آپارتمانی که گزارش حریق شده بود، شناسایی  و با پیگیری هایی که از سوی ماموران انتظامی و با هماهنگی دستگاه قضایی انجام شد، جسد مردی میانســال در حمام منزل کشف شد و بلافاصله مادر زن و همسر مقتول که در منزل حضور داشتند، دستگیر و برای تحقیقات به پلیس آگاهی اســتان انتقال داده شدند.

   در تحقیقات تخصصی کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی اســتان، سرانجام مادر زن مقتول اعتراف کرد که به علت اختلافات قبلی و دردسراتی که با دامادش داشته، او را به قتل رسانیده و به همراه دخترش (همسر مقتول) قصد داشتند که با آتش زدن جسد، آثار جنایت را از بین ببرند که در همان لحظات اولیه، همسایه‌ها متوجه آتش شده و موضوع را به پلیس گزارش می‌کنند.

  با ارجاع پرونده به مرجع قضایی قرار بازداشت موقت برای هر دو متهم پرونده صادر شد و بررسی پرونده و تحقیقات تکمیلی همچنان در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار دارد.

  داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
  این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
  این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
  میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذاریدبرچسب ها: قتل ، داماد ، توسط ، مادر ، زن ، در ، اراک ،